Heyy BEN BURCU YAZDIĞIMI GÖRÜYOSAN BENİ ARA KONUŞALIM BOŞALTİM SENİ :))
NUMARAM: 0035 351 57 32

Saldır Diye Bekliyorum Çok Pasifsin Dedim Ona :D

Merhaba arkadaşlar ben Duygu 23 yaşında genç ve eğlenceli biraz da çılgın bir kızım. Kendimi çok seviyorum ve kendi zevklerimi yaparak kendimi mutlu ediyorum. Uzun bir süredir takibinde olduğum hikayelerden sonra kendi yaşadığım bir olayımı da sizinle paylaşmak ve bu zevki sizin de benim bu zevkli hikayemi bilmenizi istedim. Yorumlarınızı da merakla bekliyorum. Bundan 3 ay önce yaşadım bu olayı daha çok yeni. Bundan 3 ay önce genç ve yakışıklı olan dayımla yaşadığım ve arar ara devam eden seksim dayım İsmailin beni okuldan alıp bırakmasıyla başlamıştı. Aslında aramızda çok bir yaş farkı yok ama ben ona dayı diyordum. Dayım yeni bir iş kurmuş ve benim okuluma iş yeri çok yakındı. Her gün beni arabası ile okula bırakıp çıkışta da alıyordu.

Bu durum başlarda beni çok bunaltıyordu ama daha sonra ok farklı bir hal almaya başlamıştı. Aramızdaki ilişki bir akraba ilişkisi değil artık yakın bir ilişkiye dönüşüyordu. İsmail bana olan ilgisini hiç saklayamıyordu ve artık beni okuldaki erkeklerden kıskanmaya başlamıştı. Artık bende onun gibi hissetmeye başlamıştım ve bu durumdan çok hoşnuttum. Bir gün ine beni okula götürmek için gelen İsmail arabasına binmemden itibaren bana bu gün okula gitmiyorsun dedi. Hiç itiraz etmedim çünkü ne düşündüğünü anladım. Arabayı sesiz sakin bir kenara çekti ve benimle zevk dolu bir öpüşme başlattı.

ismail azmıştı ve benden üstümü çıkarmamı istedi ben de arka koltuğa geçerek üzerimdeki her şeyi çıkarıp çırılçıplak kaldım. O da hemen yanıma geldi benim üstüme çıkarak önce yine dudaklarımdan ateşli bir öpüşle başladı daha sonra da iri göğüslerimin arasına kafasını gömerek göğüslerim de muhteşem bir haz yarattı. Ben kendimi tamamen onun seksi kollarına bırakarak seksinin tadını çıkarmak istiyordum. İsmail kocaman olmuş sert yarağını çıkarıp elime verdi ve ben o yarağı narin bir şekilde okşamaya başladım. Bu narinlik daha sonra yerini vahşi ve çılgın bir sikişe bıraktı. İsmail amımdan köklediği yarağı ile beni sikmeye başladı kızlığımı bozmuştu ama umurumda değildi çok zevk alıyordum ve bu sikişlerimiz aralıksız devam etmişti.